skip to Main Content
Tokat: 0356 214 79 99 İzmir: 0232 244 3535 info@trendsaglikdeposu.com
depoRes(12)
Firmamız Hakkında

Firmamız, 2008 yılında Erhan ÇELİKGÜN tarafından Zirve Medikal adı altında kurularak sektöre adım atmış olup, belli bir süre perakende kanalında hizmet vermiştir. Daha sonrasında kendi geçmişinde depoculuk deneyimi olan Erhan ÇELİKGÜN tekrardan Trend Sağlık deposu adı altında Itriyat Kozmetik ve Medikal alanında 2009 yılından itibaren eczane kanalında hizmet sunmaya başlamıştır.

Tokat, Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinde hizmet veren firmamız 1 Mayıs 2019 tarihi itibari ile İzmir bölgesini de bünyesine katarak istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık, kaliteli hizmet ve güven gibi ticaretin en önemli değerlerini kuruluşundan beri esas alan firmamız hizmet vermiş olduğu birçok ilde alanında pazar liderliğini sürdürmekte olup aynı şekilde İzmir ilinde de  hizmet vermiş olduğu bölgelerin pazarında etkin rol almayı kendisine hedef koymuş ve yol haritasını çizmiştir.

Temel hizmetlerimizde olsun, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde olsun, hem felsefede hem de uygulamada sürekli gelişmeyi benimsemiş olmamız hala çok ilgi çekmektedir. Bu tavrımızı gelecekte de sürdürmeyi taahhüt ediyoruz

Erhan ÇELİKGÜN
Firma Kurucusu – Yetkilisi

Kalite Politikamız

Alanında sürekli kişisel gelişimi benimsemiş çalışanlarımız ve sıfır hata anlayışıyla dağıtım bandımızdaki ürünlerin en iyi verimlilikle teslimatını sağlamak için gayret sarf ediyoruz. Trend Ecza ailesi geleceğe yatırım yapmak için kaliteden taviz vermeyen bir anlayışa sahip olmaya daima devam edecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Trend Ecza, kozmetik ve hizmet alanında güvenilir, çağdaş, müşteri haklarına saygılı, çevreye duyarlı, verdiği hizmetin kalitesine önem vermeyi ilke edinen bir kuruluştur. Bünyesinde çalışanların günün şartlarına cevap verecek şekilde eğitip, yenilikçi, modern, teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli kendini geliştirerek çağdaş, köklü ve tecrübeli bir kozmetik, itriyat ve hizmet kuruluşu olmaktır.

Misyon ve Vizyonumuz

Hizmetimizi her geçen gün geliştirerek daha üst seviyelere getirmek , insan sağlığını her zaman ön planda tutan bir anlayış ile dünyanın her köşesine ulaşabilmek ve tüm insanlar için iyi ve daha sağlıklı bir gelecek sağlamak için çalışmaktayız.

Back To Top